O NAS

Wykonujemy montaż kamer przemysłowych i monitoringu na terenie całego kraju. Jako bezpośredni hurtownik systemów monitoringu oferujemy najniższe ceny na rynku zachowując najwyższą jakość kamer. Posiadamy doświadczenie w instalacji monitoringu na wszystkich typach obiektów. Każda instalacja objęta jest 2-letnim okresem gwarancyjnym u klienta.

Wieloletnie doświadczenie poparte referancjami wielu firm jakie udało nam się zdobyć świadczą o naszym profesjonalnym podejściu do klienta i odpowiedzialności. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość bezpieczeństwa oraz montaż istalacji elektrycznyh na najwyższm poziomie.


CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Instalacja, serwis i konserwacja systemów sygnalizacji włamania i napadu
Są to popularne do dziś systemy alarmowe montowane w większości obiektów przemysłowych, handlowych i usługowych jak również w mieszkaniach i domkach jednorodzinnych, wraz z podłączeniem monitoringu zewnętrznego reagującego na alarmy włamaniowe, napadowe, pożarowe czy monitorujące zazbrojenia obiektów.

Wykonywanie instalacji teletechnicznych i elektrycznych w domach rodzinnych
Instalacje teletechniczne to instalacje niskich prądów, zasilane najczęściej napięciem 24VDC lub 12VDC. Instalacje tego typu zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i poprawiają standard budynków. Często zainstalowanie np.: systemu sygnalizacji pożarowej powoduje obniżenie wartości ubezpieczenia budynku a automatyka budynkowa pozwala zaoszczędzić koszty eksploatacji.

Instalacje systemów klimatyzacji zarówno sterowanych przewodowo jak i bezprzewodowo
Nasze instalacje są idealne do zastosowań prywatnych domach i mieszkaniach, jak i biurach, urzędach, szpitalach, szkołach, przychodniach, gabinetach lekarskich, sklepach, kawiarniach, restauracjach, marketach, galeriach handlowych, obiektach przemysłowych i innych

Odnawialne zródła energii
Nasze usługi obejmują również wykonanie wszelkiego rodzaju instalacji wewnętrznych i zewnętrznych budynków, w których głównymi elementami wykorzystywanymi do wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej są urządzenia określane jako odnawialne źródła energii. Wiedza i doświadczenie zdobyte w czasie kilkunastu lat działalności, pozwoliły nam na stworzenie szerokiej oferty, w której dominującą rolę odgrywają urządzenia służące do wytwarzania i magazynowania energii elektrycznej i cieplnej. Tymi urządzeniami są generatory wiatrowe małej mocy zwane potocznie jako przydomowe elektrownie wiatrowe, panele fotowoltaiczne (baterie słoneczne), kolektory słoneczne, pompy ciepła, akumulatory i bufory ciepła.

Monitoring temperatury
System monitoring oferuje montaż i konserwacje różnych rejestratorów danych i systemów monitorowania do długotrwałego monitorowania i dokumentacji temperatury i wilgotności.

Rejestracja czasu pracy
System Monitoring oferuje montaż i konserwacje urządzeń typu RPC. Profesjonalny system rejestracji (ewidencji) czasu pracy jest niezwykle praktyczny i sprawdzi się w każdej firmie wspomagając proces zarządzania pracownikami.

Usługi infomatyczne
Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem bezpiecznych potali i stron internetowych, uruchamianiem platform sklepowych a także przeprowadzamy zdalne audyty systemów komputerowych w domu lub w firmie analizując całą sieć i wprowadzając działanie, które ustrzegą sieć przed awariami. Zajmujemy się również projektowaniem oraz prowadzeniem różnego typu kampanii reklamowych stron firmowych, sklepów, portali.NASZ ZESPÓŁ
Pracownicy System Monitorng, którzy są do Państa usłu i służą pomocą w każdej, nawet najcięższej sytuacji.


ZBIGNIEW - właściciel
SŁAWEK - wsparcie techniczneWszystkie prawa zastrzeżone 2017 © System-monitoring.pl